Kullanım Koşulları & Sistem Sorumlulukları

Kullanım Koşulları & Sistem SorumluluklarıTakipcizm.com sitesi, sunduğu hizmetler için bazı koşul ve sorumlulukları bulunmaktadır ve hizmetlerden tam olarak faydalanabilmek için bu kurallara uyulması gerekir.

Kullanım Koşulları

Takipcizm.com sitesi ana sayfasında bulunan kullanım koşulları, mutlaka kullanıcılar tarafından iyice okunarak incelenmelidir.

1. İnstagram hesabı olan herkes hesaplarından giriş yaparak sitemizi kullanabilir ve kredi satın alma haricinde tüm işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirebilir.

2. Paketlerimizin kullanımı ancak ödeme onayı alındıktan sonra gerçekleşir ve onayla birlikte anında kullanıma başlanabilir.

3. Takipcizm.com sitesinden alınan kredilerle tüm paylaşımlarınıza beğeni gönderebilir ve profillerinize seçtiğiniz paketin içeriği ile değişen takipçi gönderebilirsiniz.

4. Hesabınızı aktarabilir veya hesabınız ile ilgili haklarınızı istediğiniz zamanda üçüncü bir kişiye aktarabilirsiniz. Bu durumda, bizi bilgilendirmeli ve hesap bilgilerini buna göre güncellemelisiniz.

5. Hesabınız başka bir kişiye aktarıldıktan sonra, bu hesap için sahiplik haklarını talep edemezsiniz.

Sistem Sorumlulukları

1. Takipcizm.com sitesi hizmetleri kullanılırken İnstagram hesaplarının spam olarak kabul edilmesi veya kapatılmasından kullanıcılar sorumludur.

2. Şifre, kullanıcı adı veya e-posta adreslerinin değişmesinden sitemiz sorumlu değildir.

3. Takipcizm.com sitesi üzerinden alınan hizmetler kullanılarak yapılan ve suç teşkil eden eylem ve sözler ile ahlaka aykırı diyaloglardan direkt olarak kullanıcılar sorumludur.

4. Hesabınızla ilgili hiç bir zaman uygun olmayan gönderi yapmıyoruz ve spam göndermiyoruz, aldığınız tüm takipçiler gerçek kişilerdir.

5. Takipcizm.com sitesi, ziyaretçilerin tercihleri ve ziyaret ettiği süre ile ziyaret sıklıkları hakkında istatistik yapmak ve sitemizi geliştirmek maksadı ile kullanıcılarımıza olumsuz etkisi olmayan çerezler içermektedir. Hizmetlerimizden faydalanmak için bu çerezleri kabul etmeniz gerekmektedir.

Gizlilik

1. Takipcizm.com sitesi kişisel verilerin korunması ve gizlilik konularını tamamen uygulamaktadır.

2. Kullanıcılarımızın şifrelerini kesinlikle saklamıyoruz ve üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz (yasal zorunluluklar haricinde).

3. Kimlik bilgilerinizi kesinlikle saklamıyoruz ve paylaşmıyoruz.

4. Takipçilerinize üçüncü şahısların ulaşmasını da engelliyoruz.

5. Giriş yaparken kullandığınız bilgiler sadece sizin tarafınızdan değiştirilebilir.

6. Ödeme bölümümüzde üst düzey güvenlikte şifreleme sistemi kullanıyoruz, böylece kredi kartı bilgileriniz tarafımızca saklanmıyor ve üçüncü şahıslar tarafından kesinlikle erişilemiyor. Ödeme işlemleriniz tamamen bankanız ile bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir.

7. Takipcizm.com sitesine giriş yapmadan önce gizlilik politikamızı mutlaka inceleyin, ayrıca sitemiz gerektiğinde gizlilik konusunda ilave değişiklikler yapma hakkına sahiptir.

2018-09-27 12:20:56İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Takipçi Hilesi

Instagram Takipçi Hilesi

Bu yazımızda sizlere, Instagram Takipçi Hilesi hakkında bilgi vereceğiz. Instagram Takipçi Hilesi yaparak sosyal medya'da fenomen olabilirsiniz. Takipcizm'de bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Instagramda Takipçi ve Beğeni Kazanmak

Instagramda Takipçi ve Beğeni Kazanmak

Takipcizm’e Katılanlara Takipçi, Beğeni ve Yorum ile birlikte Story Hileleri Geliyor! Eğer ki Takipcizm sitesine giriş yaparsanız, sizlere anında verilecek 200 Takipçi / 100 Beğeni / 25 Yorum

Instagram Araçları Nasıl Kullanılır

Instagram Araçları Nasıl Kullanılır

Sosyal medya günümüzde en popüler sanal platformların başında geliyor. Bu kadar popüler olmasının sebebi de eş zamanlı bilgi paylaşımına olanak tanımasıdır. Sosyal medya diğer platformlara